Ezen a napon a felhíváshoz csatlakozó éttermek vállalják, hogy az étlapról rendelt étel- és italfogyasztásból egyaránt 50%-os kedvezményt biztosítanak. A héten zárult le az éttermek regisztrációja. Az akció szervezője, a Magyar Turizmus Zrt. arra számít, hogy sok új vendéglátóhely regisztrál. Mivel egyre jobban csökken az étterembe járók száma, 30 -50 %-kal csökkent sok helyen a forgalom. Az elmúlt évhez hasonlóan a Vas megyei Vendéglősök Klubjából idén is mindenki jelentkezett a Torkos csütörtök rendezvényre. Jót tesz a vendéglátásnak ez az akció, így egyre többen csatlakoznak hozzá a megyében is. - mondta Pammer István a szervezet elnöke.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!