Az Európai Borlovegrend az elmúlt évben volt 5 éves, a magyarországi konzul idén választásokat írt ki. Az országban 8 legátus működik, ahol megtörténik a legátus vezetőinek, valamint az országos küldötteknek a választása. A képviselők március 27-én Vasszécsenyben találkoznak majd, ahol maghatározzák éves feladataikat: tudományos tanácsot hoznak létre a bor kutatására, a borral kapcsolatos feladatok megoldására, valamint a tervek között szerepel, hogy második alkalommal is elindítják az OKJ-s borászképzést. Pammer István, a Vasi Vendéglátó Klub elnöke arról tájékoztatott, hogy a jelentkezők több mint fele fiatal, akik érdeklődnek a hagyományos szőlőművelés és borkészítés iránt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!