38 ezer néző tavaly a Savaria Moziban

Ez az adat ugyan elmarad a tavalyelőtti 40 ezres nézőszámtól, ám még így is igen előkelő helyen végzett a belvárosi filmszínház a vidéki hagyományos mozik versenyében. Majer Rudolf, a mozi vezetője azt mondta, népszerűségük kulcsa talán az lehet, hogy nemcsak a művész és magyar filmeknek, de a hollywood-i szuperprodukcióknak is helyet adnak. Legutóbb az Avatar c. film alatt telt meg a nézőtér, amit hamarosan ismét műsorára tűz majd a mozi. Idén több mint 20 film készül majd el 3D-ben is, ezért a Belvárosi filmszínház is tett már lépéseket arra, hogy a nagyteremben kiépítésre kerüljön ez a technika. A megvalósítás azonban 50 millió forintba kerülne.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek