Vas megyében Szombathelyen az ÁNTSZ-nél, míg Celldömölkön a kórházban várják azokat, akik térítésmentesen szeretnék beadatni a H1N1 elleni oltást. Országosan csökkent az influenzás megbetegedések száma: a múlt héten kilenc százalékkal kevesebben mentek orvoshoz. A kórházakban azonban még mindig sok a H1N1 vírussal fertőzött beteg. Magyarországon eddig 94-en haltak meg az új típusú influenza miatt, közülük 22-en teljesen egészségesek voltak - közölte az országos tisztifőorvos. Az oltópontok még két hétig lesznek nyitva, utána bezárják őket, mert egyre kevesebb a vakcinát kérők száma.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!