Körmenden több száz diák közösen szavalta el a Himnuszt a Magyar Kultúra Napján pénteken. A városban hosszú ideje hagyomány, hogy a Kölcsey Ferenc Gimnázium szervezi a megemlékezést nemzeti fohászunk születésnapján. Ezúttal azonban a megye több iskolájából is érkeztek diákok. A magyar zenei és irodalmi kultúrát ezen a napon a Sebő együttes műsora képviselte. - Tegyük ezt a mai napot épp olyan különlegessé, mint ama 1823. január 22-i nap volt! – hangzott el. Ennek érdekében több mint 500 diák gyakorolta a Himnusz közös elszavalását Jordán Tamás, a szombathelyi Weöres Sándor Színház igazgatója vezényletével.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!