Segítség a felvételizőknek

Szerdán második alkalommal tart nyílt napot a Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központja. A Felvételizők Napján délelőtt 11 órától a C épület aulájába várják a fiatalokat. Az érdeklődők számára bemutatkozik az egyetem 10 kara, a többi között tájékoztatót hallhatnak a sporttudományi képzésekről, valamint a Közgazdaságtudományi Kar képzési kínálatáról. Délután két órakor nyit a felvételi pont, ahol segítséget nyújtanak a jelentkezési lap kitöltésében is, de ugyanitt részletesen hallhatnak a pedagógusképzésekről, a mesterképzésekről, illetve szakirányú továbbképzésekről is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek