Várhatóan 2011-ben kezdődhet el az M8-as autóút Vas megyei szakaszának építése – hangzott el egy, a közelmúltban tartott lakossági fórumon, Körmenden. Ezzel egy évtizedek óta húzódó probléma látszik megoldódni, hiszen a nyolcas úton áthaladó kamionforgalom már régóta megkeseríti a környékbeli falvak lakóinak életét. Az első ütemben a Körmendtől a megyehatárig húzódó szakasz javítási munkáit végzik el, majd ezt követően kezdődhet az új út építése. A második ütem megvalósítása 2013-ban indul, ekkor a Körmend és Szentgotthárd közötti szakasz épül majd meg. A gyorsforgalmi utat a tervek szerint 2014-ben adják át az autósoknak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!