A Kőszegi és a Felső-Répcementi kistérségben az ott élőknek helyben próbálnak munkát találni, ezt szolgálja az a TÁMOP-os pályázaton nyert több mint 26 millió forintból létrejövő együttműködés, amelynek a 10%-os önrészét Kőszeg, Csepreg és Bük városa biztosította. Az együttműködésben kiemelten számítanak az önkormányzatokra, hisz a foglalkoztatás számukra adóbevételt és jobb helyi szolgáltatási lehetőséget jelent. De ugyanígy érdekeltek a helyi vállalkozók, valamint a térségben működő képző intézmények és civil szervezetek is – hangsúlyozta Básthy Béla Kőszeg alpolgármestere. Fontos partnere a paktumnak a régióban működő Munkaügyi Központ Kőszegi Kirendeltsége is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!