Regisztrációs jegy kell az ingyen jegyeseknek

A közlekedési cégek holnaptól vezetik be az ingyenes regisztrációs jegyet, március elsejétől pedig már csak ilyen jeggyel szállhatnak fel a távolsági buszokra és a vonatokra az ingyenes utazásra jogosultak - mondta Antali Károly közösségi közlekedésért felelős kormánybiztos. A türelmi időszak júliusig tart, utána 500 forint pótdíjat kell fizetni a regisztrációs jegy hiányában. A rendszer bevezetése összesen mintegy 30 millió forintba kerül a szolgáltatóknak. A jegytípussal a közlekedési szokásokat mérik majd, hányan és milyen rendszerességgel élnek az ingyenes utazás lehetőségével- tájékoztatott Benkő Tibor a Vasi Volán forgalmi üzletág igazgatója.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek