Duplázna a Flextronics

A Szingapúrban székelő amerikai Flextronics elektronikai gyártó arra számít, hogy a most folyó és a következő pénzügyi évében megkétszereződik a noteszgépekből származó bevétele. A márciusban záruló pénzügyi évben egymilliárd dollárt, majd a következő év márciusára kétmilliárd dollárt várnak a hordozható számítógépek eladásából - nyilatkozta a sajtónak Sean Burke , a vállalat pc- és szerverüzletágának vezetője. A főként nagy számítástechnikai cégeknek dolgozó Flextronicsnak a világ 30 országában működnek leányvállalatai, Magyarországon Tabon, Sárváron és Zalaegerszegen vannak gyárai.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek