Elütötte a biciklist
Tegnap reggel Szombathelyen, a Kárpáti K. utcában kerékpárossal ütközött egy személygépkocsi. Szombathelyi opeles haladt a Kárpáti K. utcában, amikor nekiment hátulról az előtte kerékpározó helybeli lakosnak. Szerencsére a kétkerekűs csak könnyebben sérült.
Benzint lopott az autóból
Tegnap délelőtt kőszegi sértett tett bejelentést a helyi kapitányságon, mivel ismeretlen személy járművének üzemanyagtöltő nyílását megrongálta, majd az üzemanyag-ellátó rendszer gumicsövét is elvágta, így kb. 20 liter benzint engedett le, amelyet el is lopott.
Tűzifát loptak
Tegnap délután a sértett tett bejelentést, hogy Torony külterületén az általuk korábban kitermelt fát ismeretlenek ellopták. A három köbméter vegyes tűzifa eltulajdonításával kb. 25 ezer forint kárt okoztak.
Kulcsos betörés a sörözőbe
Tegnap délután jelezték a szombathelyi ügyeletre, hogy az egyik helyi sörözőbe valószínűleg lopott vagy álkulccsal betörés történt. A tettes az előző napi bevételt vitte el, továbbá megrongálta a játékgépet is.
Árokba hajtott az Audi
Tegnap este Bükfürdőn történt baleset. Osztrák audis haladt Bükfürdő térségében, amikor az egyik „T” alakú kereszteződésen úgy hajtott át, hogy a szemközti vízelvezető árokban állt meg. A balesetben mind az osztrák sofőr, mind a vele utazó felesége is súlyos sérüléseket szenvedett.