Az országban elsőként rendezett versenyt a Savaria Szimfonikus Zenekar a Művészeti Szakközépiskola zenész növendékei számára. A megmérettetés nagy érdeklődésre tartott számot, összesen huszonnégyen mutatkoztak be a szakmai zsűri előtt. A kilenc nyertes lehetőséget kap arra, hogy zenekari kísérettel versenymű részleteket adjon elő február 11-én, a Bartók Teremben. Mérei Tamás a szimfonikusok vezetője rádiónknak elmondta: a fellépők között csellistát, hegedűst, énekest, de trombitást is hallhatunk.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!