Új pályázatot szeretne három vasi település

Kőszeg, Letenye és Vasvár önkormányzata több éves munkával előkészített pályázat benyújtásától lépett vissza a közelmúltban. A három település kistérségi járóbeteg központot hozna létre, de a jelenlegi feltételek mellett nem tudnák működtetni. A kiírás szerint ugyanis heti 200 órára kellene emelni a szakorvosi órák számát. Ez Vasváron a jelenlegi ötszörösét jelentené. Éppen ezért a három önkormányzat a Nyugat-dunántúli Regionális Fejlesztési Tanácsnak azt a javaslatot tette, hogy dolgozzanak ki az igényeikhez jobban illeszkedő pályázatot. V. Németh Zsolt, Vasvár polgármestere elmondta: bízik abban, hogy kezdeményezésük sikerrel jár

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek