Tavaly szeptember óta dolgozik együtt hivatalosan a szombathelyi Savaria Szimfonikus Zenekar és a Weöres Sándor Színház. Ennek értelmében az egyes darabok színpadra állításában a zenekar művészei is tevékenyen közreműködnek. Decemberben két előadás keretében a színészek és zenészek útmutatásával gyerekek ismerkedhettek a hangszerekkel. A jövőben pedig különböző tematikájú, fele-fele arányban zenei és prózai előadásokban működik együtt a két társulat –tájékoztatott Mérei Tamás a szimfonikusok vezetője.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!