A körmendi kórházban a február elsejei feszült helyzetet követően minden a megszokott rendben folyik, a betegellátás zavartalan – áll a város honlapján. A Körmendi Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft. a működéshez szükséges valamennyi hatósági engedéllyel rendelkezik – közölte Bárány Győző kórházigazgató. Az ÁNTSZ Nyugat-dunántúli Regionális Intézete február 6-tól megszüntette a sürgősségi betegellátás korlátozását. A munkavállalók – a működési engedélyhez szükséges létszámban érvényes munkaszerződéssel rendelkeznek és a vállalkozó orvosok új közreműködői szerződést írtak alá – így zavartalanul működik a körmendi kórház – tette hozzá az igazgató.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!