A Savaria Szimfonikus Zenekar az országban elsőként rendezett versenyt a Művészeti Szakközépiskola zenész növendékei számára. A legügyesebbek zenekari kísérettel lépnek fel holnap a Bartók Teremben. A huszonnégy versenyző közül kilencen kaptak lehetőséget arra, hogy a nagyközönség előtt is bemutatkozzanak. A fellépők között csellistát, hegedűst, énekest, de trombitást is hallhatunk majd. Ugyanitt a képzőművészetis diákok műveiből nyílik kiállítás a Bartók Terem előtti folyosón. Mérei Tamás, a szimfonikusok vezetője szerint a szombathelyi Művészeti Szakközépiskola kitűnő alapokat ad a végzős diákok számára.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!