Több mint tucatnyi kisebb koccanás történt csütörtökön este Szombathelyen a lefagyott utakon. A legtöbb esetben jelzőlámpáknál, kereszteződéseknél csúsztak egymásba az autók. A Semmelweis utcában koccanás miatt megálló autóba csúszott bele egy másik jármű. A Szent Imre herceg út és Horváth Boldizsár körút kereszteződésében egy személyautó nem tudott megállni a körforgalomnál és nekicsúszott egy helyijáratos busz oldalának. A Vasi Volán azonnal másik buszt küldött az utasokért. Koccanásról kaptunk hírt többek között a Király, Thököly, Zanati, Vörösmarty utcából is. Személyi sérülés sehol nem történt és a kis sebességeknek köszönhetően az anyagi kár sem jelentős. Sénél három autó ütközött, Bucsunál pedig kamion és személyautó karambolozott.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!