„Pszichológiai szempontból kiemelendő, hogy a szemtől szembe történő közlések rendkívül megterhelőek az emberek nagy része számára.” – magyarázza Dr. Almási Kitti klinikai szakpszichológus a Vodafone felmérése kapcsán, ami kimutatta: a mobiltársaság ügyfelei Valentin napon 1,5-szer több sms-t és 2,5-szer több mms-t küldenek, mint egy átlagos hétköznapon. A felmérés szerint a másokkal való kapcsolattartás legkedveltebb formája az e-mail és a telefonhívás, amit szorosan követ az SMS. A szakértő szerint ezekkel mi választhatjuk meg a legjobb pillanatot, lelkiállapotunkat és a helyszínt, ahol és amikor beszélni szeretnénk valamiről.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!