Sárvár 4 és fél milliárdot költ beruházásra idén. A Rába parti városban hétfőn a közgyűlés egyhangúan fogadta el a település eddigi legnagyobb költségvetését. Eszerint Sárvár ebben az évben több mint 8 milliárd forintból gazdálkodik. Mivel idén csökkent az állami támogatások összege, a bevételek és a kiadások között 160 milliós hiány jelentkezik. A költségvetésben a városatyák az iparűzési és idegenforgalmi adóból származó több mint 200 millió forintos bevételkieséssel számolnak. Az önkormányzat idei működési költsége mintegy 3,6 milliárd forintot tesz ki, míg beruházásra Sárváron 4 és fél milliárdot fordítanak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!