Holnap lesz az idei első torkos csütörtök

Ezen a napon a felhíváshoz csatlakozó éttermek vállalják, hogy az étlapról rendelt étel- és italfogyasztásból egyaránt 50 százalékos kedvezményt biztosítanak. A válság következtében a forgalomban visszaesést tapasztalnak a vendéglátósok, sok helyen ez akár 30 - 50 százalékos kiesést is jelent. Az elmúlt évhez hasonlóan a Vas megyei Vendéglősök Klubjából idén is mindenki jelentkezett a Torkos csütörtök rendezvényre - mondta Pammer István a szervezet elnöke. A szakember hozzátette: nem csak ezen az egy napon lehet torkoskodni, évente többször is szerveznek hasonló rendezvényt az éttermek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek