Bár egészen két héttel ezelőttig úgy tűnt, hogy költözniük kell, a napokban kiderült, maradhatnak a régi helyen, hiszen a terület tulajdonosai korábbi terveikkel ellentétben mégis meghosszabbították a bérleti szerződést a Savaria Lovassport Egyesülettel – tudósít az sztv.hu. Mivel az ingatlan rekreációs övezetként van nyilvántartva és nem lehet lakóövezetként értékesíteni, ezért a szolnoki tulajdonosok visszakoztak a szerződéshosszabbítástól. Az iskola vezetője azt mondja, nagy könnyebbséget jelent, hogy mégis maradhatnak a megszokott helyükön. Kóger Judit úgy véli, ha hosszútávon mégsem lesz megfelelő a jelenlegi helyszín, lesz elég idejük új terület után nézni, hiszen az új bérleti szerződés egy évre szól. Eredetileg ezen a területen épült volna meg a fedeles lovarda is, de amennyiben sikeres lesz a létrehozására benyújtott pályázat, úgy a város egy másik részén keresnek neki helyet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!