A Rába szennyezése, a folyón megjelenő habképződés ellen a magyar hatóságok és civil szervezetek már hosszú évek óta elkeseredett küzdelmet folytatnak. Az elmúlt néhány év intézkedéseinek hatására mára némileg javult a helyzet. A lehetséges megoldások előmozdítása érdekében Szentgotthárd önkormányzata, a PRONAS Civil Egyesület, és a REFLEX Környezetvédő Egyesület valamennyi illetékes osztrák vízügyi hatóságot és a három bőrgyár képviselőit meghívta egy Rába Fórumra. A holnapi szentgotthárdi esemény célja vélemény- és információ csere, valamint a még fennálló nézeteltérések tisztázása.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!