Lefejelte a kalauzt a kőszegi utas

Kolléganője védelmére kelt az a kalauz, akit szerda délután a Budapestről Ljubljanába tartó nemzetközi gyorsvonaton bántalmazott egy utas. A székesfehérvári állomás elhagyása után a kalauz kérte egy szemmel láthatóan ittas férfi jegyét. A 34 éves kőszegi férfi ezzel nem rendelkezett. Hangos szóváltást követően megpróbálta rárántani a fülke ajtaját a jegyellenőr nőre. Ekkor a 29 éves férfi kalauz kollégája védelmére kelt, elkapta az ajtót. Az ittas utas erre lefejelte a jegyellenőr férfit. A MÁV Zrt. alkalmazottja 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. A bántalmazót a következő állomáson a Várpalotai rendőrök szállították le, ellene közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt kezdeményeztek eljárást.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek