Megszűnik a kötelező eredetiségvizsgálat

Megszűnik az épp csak bevezetett kötelező eredetiségvizsgálat a 2006 előtt vásárolt autókra. Péntektől a műszaki vizsgálatot enélkül is elvégzik, így fellélegezhetnek az autósok, olcsóbban ússzák meg a vizsgálatot. Rosszul jártak azok az autósok, akik január 1. és február 18. között vitték műszakiztatni 2006 előtt vásárolt autójukat. Nekik ugyanis még ki kellett fizetni az eredetiségvizsgálatot, ami legalább 17 ezer forintos pluszköltséget jelentett. Hogy azzal a 20 ezer autóssal mi lesz, akik január elseje óta elvégezték a kötelezővé tett eredetiségvizsgálatot, egyelőre nem tudni – mondta el rádiónknak Gratzl György igazságügyi gépjármű szakértő.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek