Nem szavazták meg a MÁV ingatlanok megvételét. A szombathelyi közgyűlés tegnap nem szavazta meg, hogy a MÁV ingatlanok önrésze bekerüljön a SZOVA Zrt. üzleti tervébe. A városvezetés az áprilisi közgyűlésen terjeszti be a projektet, amire a hitelt fel szeretnék venni. Döntöttek arról is, hogy a Szombathely határában lévő 600 hektár ipari területet ipari parkká alakítják. Ehhez a konzorciumi szereződésnek megfelelően létre hoznak egy céget is. Szánkópálya és sí tanpálya is létesülhet jövőre, valamint a képviselőtestület elfogadta azt a javaslatot is, mely szerint új parkolókat létesítenek a vasútállomás mellett.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!