Oktatási együttműködés Maribor és Szombathely egyetemei között

Gyümölcsöző az együttműködés a Maribori Egyetemmel. A Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központ és a Maribori Egyetem immár 40. alkalommal írta alá ma délelőtt azt a szerződést, mely az intézmények együttműködését, a hallgatók és a diákok cseréjét is szabályozza. Prof. Dr. Gadányi Károly rektor arról tájékoztatott, hogy az elmúlt években több száz szombathelyi diák vehetett részt a hasonló képzéseket kínáló szlovén egyetem oktatásában. A két intézmény az elmúlt évtizedekben jelentős eredményeket ért el a tudományos munka területén, a nemzetiségi pedagógusképzésben, földrajzkutatások, valamint sport-és művészeti együttműködés során.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek