Felújítják a Paragvári Iskolát

Egy a nyugat-dunántúli régióban meghirdetett pályázat segítségével szeretné a Szombathelyi Önkormányzat felújítani a Paragvári Utcai Általános Iskolát. Az iskola épületét 1978-ban korszerűsítették utoljára. Amennyiben az önkormányzat sikeresen pályázik, a munkálatok között sorra kerülne a nyílászárók cseréje, a vizesblokkok korszerűsítése, a fűtési rendszer felújítása és a törvény által előírt akadálymentesítés – mondta el rádiónknak Kőváriné Fekete Marietta, a Paragvári Utcai Általános Iskola igazgatónője.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek