Drágul az Ausztriában tanulóknak a szentgotthárdi kollégium

A Fedbachi iskolától remélhetnek segítséget a szülők. Szeptembertől 37 ezer forint lesz a kollégiumi díj Szentgotthárdon azoknak a tanulóknak, akik az ausztriai Feldbachba járnak iskolába, és a helyi középiskola kollégiumában van a szállásuk. A térítési díj vállalásáról a szülőknek nyilatkozniuk kell. Amennyiben a szülők nem tudják vállalni a fizetést, a feldbachi iskola vezetését kell megkeresni. A kollégiumi díjhoz az iskola vagy annak fenntartója is hozzájárulhat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek