A város önkormányzata energia- és ezáltal költségtakarékosan szeretné üzemeltetni a tulajdonában lévő Dr. Batthyányné Coreth Mária Óvoda és Pedagógiai Szakszolgálatot. Ehhez 128 és fél millió forintot nyertek nemrég az Új Magyarország Fejlesztési Terv pályázatán. A csaknem 143 millió forintos beruházáshoz 10 % önrésszel járul hozzá a város. A felújítás során megvalósul az épület fizikai, és infokommunikációs akadálymentesítése, megtörténik az épület hőszigetelése, magastető építése, nyílászáró csere, valamint az eszközállományt is felújítják. A körmendi önkormányzat jelenleg a munkálatok előkészítésén dolgozik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!