Nem várható üzemanyagár-csökkenés, sőt az sem kizárt, hogy májustól újabb drágulás jön - írta meg nem nevezett elemzőkre hivatkozva a Népszava. Így akár 330-340 körüli benzin és 310-315 körüli gázolaj-átlagárakkal is számolhatunk majd. A hazai közúti szállítók közül, aki teheti, az év eleje óta külföldön tankol, így tesznek a vasiak is. Galambos Tamás, az egyik helyi fuvarozó vállalat vezetője elmondta: a bérköltségeik mellett a legtöbb pénzt az üzemanyagra fordítják, és nem mindegy, hogy a teherautókat mennyiért töltik tele. Esetenként ugyanis 150-200 literes tankokba kell üzemanyagot vételezni. A szakember hozzátette: mivel a fuvarpiacon bevétel növekedésre nem számíthatnak, a benzinár emelkedés mellett továbbra is külföldön kényszerülnek tankolni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!