Kevesebben tanulnak autót vezetni

Tíz százalékkal csökkent az autósiskolákba jelentkezők száma. Januártól az elméleti és a rutinvizsga díja több mint kétszeresére, míg a forgalmi vizsga díja háromszorosára emelkedett. A döntést meghozó Nemzeti Közlekedési Hatóság szerint egyrészt már hosszú ideje elmaradt a díjak emelése, másrészt szerintük jobban felkészülnek majd a diákok, és hatékonyabban tanítanak az oktatók is, vagyis hosszabb távon javul a közlekedésbiztonság – hangsúlyozta Németh Zsolt regionális igazgató. A Nyugati Régióban egyébként a közepes és nagyobb autós iskolák működnek, megfelelő színvonallal.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek