Zökkenőmentes a MMIK és a színház együttműködése

A HEMO átalakítási munkálatai alatt a Megyei Művelődési Központ ad helyet a szombathelyi Weöres Sándor Színház társulatának. Bár a kényszerhelyzet kompromisszumokkal jár együtt, az intézménnyel kitűnő az együttműködés – tájékoztatta rádiónkat Jordán Tamás igazgató. Március 19-én a Függönyt fel! című előadással várják a nézőket. A darabban többek között szerepet kap Kiss Mari, Péter Kata, Németh Judit, Szerémi Zoltán és Horváth Ákos. A tervek szerint jövő év január közepén már az új épületben kezdi az évadot a társulat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek