A Nyugat-magyarországi Egyetem Európa Uniós pályázaton közel 5 milliárd forintot nyert el. A kétéves projekt keretében négy városban összesen 8 ezer négyzetméteren újul meg a Nyugat-magyarországi Egyetem. Szombathelyen a Természettudományi és Műszaki Karhoz tartozó laboratóriumok újulnak meg. Az Egyetem a beruházással a régió kutatási és szolgáltatási potenciálját is növelni akarja. A felújítások mellett új létesítmények épülnek. A közbeszerzési eljárás folyamatban van, ha beköszönt a jó idő, a kivitelezési munkálatok is elkezdődnek az egyetemen. Az intézmény célja, hogy nemzetközi kutatóegyetemmé váljon, növelje tudományos műhelyeinek hazai és nemzetközi elismertségét.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!