Tegnap reggel jelezték a celldömölki kapitányságra, hogy egy idős hölgyet kiraboltak. Reggel 6.00 óra után Ostffyasszonyfán egy idős hölgy lakóházának udvarára ment be két ismeretlen, feltehetően maszkot viselő férfi, majd a nyitott ajtón bejutva, egyikük lefogta a sértettet, ez alatt a másik átkutatta a lakást, és 120.000 Ft-ot vett el. Ezután egy kés is előkerült, amivel nyomatékosították fenyegetésüket. A pénzen kívül egy arany nyakláncot is elvettek, majd sietősen távoztak a helyszínről. Szerencsére a bűncselekmény során a hölgy sérülést nem szenvedett. A rendőrség nagy erővel keresi a rablókat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!