A Bécsi Egyetem és a szombathelyi Savaria Egyetemi Központ közös nyári egyetemet szervez osztrák, illetve magyar egyetemi és főiskolai hallgatók számára. A nyári egyetem idén július 4. és 23. között lesz, és olyan 35 év alatti diákoknak szól, akik magyar/német nyelvtudásukat szeretnék fejleszteni. A nyári egyetem közel 18 éves hagyományra tekint vissza: az első években Keszthely, majd Szeged, idén hetedik alkalommal pedig Szombathely ad otthont a kurzusnak. A résztvevők létszáma 24 osztrák és 24 magyar hallgató. Ösztöndíjra a magyar hallgatók közül a nem német szakos, első diplomájukat szerző hallgatók pályázhatnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!