A nyár végére készülhet el a lukácsházi tároló. Jelenleg túl sok a víz a talajban, ezért nem tudnak rámenni a munkagépekkel. Korábban még az év közepére ígérték, hogy elkészülhet a közel 3 milliárdos beruházás, azonban az elmúlt időszakban túl sok csapadék volt, emiatt csúsznak a munkálatokkal. A kivitelező most a határidő módosítását kéri az időjárás okozta munkaidő kiesés miatt. Az új időpont várhatóan 2010 augusztusa lesz. Jelenleg a munkagödrök szárazon tartását végzik, a munkagépek előreláthatólag a jövő héten tudják megkezdeni a munkát. Aki szeretné megnézni, hogy milyen lesz majd a víztározó, azt március 30-án, egy nyílt napra várják az építkezés helyszínén.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!