A Derkovits Gyula Általános Iskola kisdiákoknak hirdet rajzoló versenyt „Gyermekszemmel-2010” címmel. A péntek délutáni programra szombathelyi és a környékbeli általános iskolák alsó tagozatos tanulóit várják. Fekete István születésének 110. évfordulója alkalmából egyrészt Vuk kalandjaiból másrészt a Tüskevár című regény varázslatos világából készíthetnek rajzokat majd a gyerekek. Az elkészült műveket az iskolában a Derkovits-héten egy kiállításon mutatják be az érdeklődőknek – mondta Kovács Péterné igazgató.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!