Vona Gábor nyílt levelet írt a Fidesz-elnöknek

"Ön, ha a Jobbikról kérdezték, azt mondta inkább: sas nem kapkod legyek után. Csak hát észre kellene venni, hogy a világ megváltozott. Ön nem a legyek ura. És mi sem vagyunk már két pofonnal elhessegethető legyek" - írta a Vona Gábor, a Jobbik elnöke saját honlapján Orbán Viktornak, a legutóbbi Bayer Zsolt-publicisztika "tollbamondójának", ami arról szólt, hogy a Jobbik rátámadt a Fideszre. A radikális jobboldali pártvezér szerint nem az a kérdés, miért lépett be egykor a polgári körökbe, hanem hogy miért lépett ki: nem akart résztvenni "egy jobb-liberális párt" újjászervezésében. A levél végén Vona nyílt vitára invitálja a Fidesz elnökét, noha "májustól az Országgyűlésben úgyis találkozunk."

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek