Fokozott rendőri ellenőrzésre számíthatnak márciusban a kerékpárosok és a gyalogosok egész Vas megyében. Az elmúlt évben végrehajtott ellenőrzések tapasztalatai azt mutatják, hogy a gyalogosan és kerékpárral közlekedők közül sokan nincsenek tisztában a rájuk vonatkozó alapvető közlekedési szabályokkal, áll az Országos Rendőr-főkapitányság tájékoztatójában. A szakemberek most az vizsgálják, hogy a bicikliseknek van-e védőfelszerelésük, világításuk, valamint kiszűrik az ittasan közlekedőket is. A gyalogosoknál többször merül fel problémaként, hogy szándékosan hagyják figyelmen kívül a közúti jelzéseket: tilos jelzésen haladnak át, vagy a kijelölt gyalogos-átkelőhelytől távolabb próbálnak átmenni az úton.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!