A Nyugat-dunántúli Operatív Program keretében közel 45 millió forintot sikerült elnyerni vasútállomás felújításának második ütemére. A körmendi önkormányzat, a GYSEV Zrt., valamint a Vasi Volán közös partnerségében megvalósuló projekt célja az utasközpontú kiszolgálás megvalósítása. Ennek érdekében egy olyan komplexumot hoznak létre, ahol megtörténik a vasúti és közúti, autóbusz állomás összevonása, közös utas-, ügyfélfogadó központ kialakítása. Az elmúlt időszakban az épület város felöli homlokzati elemei újultak meg, valamint kicserélték a nyílászárókat is. A második ütemben a többi között a tetőszerkezet cseréjét, peronépítést, térkövezést végzik a szakemberek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!