A tavaly júniusi árvíznél nyújtott segítségért az Önkormányzati Minisztérium kitüntetését vehették át hétfő délután a velemi önkéntes tűzoltók. Varga Zoltán miniszter oklevelét Szili Katalin országgyűlési képviselő személyesen vitte el Velembe. 2009-ben a víz hidat és utakat tett járhatatlanná, és sok lakóházat is megrongált. Az önkéntes tűzoltók nem csak a kárelhárításban, de az újjáépítésben is segítettek. Putyor Roland parancsnok rádióknak elmondta, a miniszteri kitüntetés öt éves munkájukat ismeri el. Ezalatt az idő alatt felújították a tűzoltószertárt, új eszközöket szereztek be és a napokban az új tűzoltóautót is szolgálatba állították.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!