Csökken a tűzoltók bevétele

Az elmúlt évhez képest mintegy 1 millió forinttal kevesebb bevétellel számol a Vas Megyei Szent Flórián Tűzoltószövetség - derült ki a hétvégén megtartott éves közgyűlésen. A 100 önkéntes és hivatásos tűzoltóságot magába foglaló szervezet bevételeinek növelésére a közhasznú minősítést szeretné megszerezni, így több pályázaton vehetnek részt – olvasható az sztv.hu-n. Elfogadták az új versenyszabályzatot, így ezentúl mindenhol egységes feltételek mellett rendezik meg a tűzoltóversenyeket. A közgyűlésen elhangzott: jelenleg 240-en vesznek részt a megyében 40 órás, önkéntes tűzoltó tanfolyamon. Ez az elmúlt években tapasztalt szám duplája.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek