Az Európai Mobilitási Hetet és az Autómentes napot népszerűsítették Szombathelyen is. A rendezvénysorozatban az elmúlt évek tapasztalatiról számoltak be a régióban található városok. A Vasi megyeszékhely mellett hétfőn Győr és Tapolca autómentes napját ismerhették meg a résztvevők. Hazánkban 2009-ben 80 településen tartották meg a programot, a szervezők azt szeretnék, ha idén még többen csatlakoznának a felhíváshoz. Szombathelyen már kilenc éve tartanak rendezvényeket az autómentes nap kapcsán, óvodákban, iskolákban ismerkednek a gyerekek és szüleik a környezetkímélő közlekedéssel. A Vasi Volán is rendszeresen csatlakozik a felhíváshoz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!