Ma Road Show keretében kaphattak tájékoztatást a kis-, és középvállalkozások a Széchenyi kártya nyújtotta pénzügyi segítségekről. A Vas Megyei Iparkamara konferencia termében közel 100-an foglaltak helyet. Kovács Vince elnök rádióknak elmondta, hogy 2002 óta a megyében közel 2600 vállalkozás, 14 milliárd forintot vett fel a kártya segítségével, amiből az elmúlt évben 1,7-1,8 milliárd forint került kihelyezésre. A szakember hozzátette: a statisztika szerint ez a hitel dől be a legkevésbé.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!