Magyarország előre vagy visszalépése a tét

Kovács László volt európai uniós biztos Rába László országgyűlési képviselő meghívására Kőszegen, majd Répcelakon tartott lakossági fórumot csütörtökön. Az áprilisi választások tétje szerinte az, hogy előre- vagy éppen hátrafelé halad-e majd Magyarország a következő négy esztendőben. A szocialista politikus úgy vélekedett, a következő kormányzatnak alapul szolgálnak az eddigi kormányok eredményei, de mint mondta ugyanakkor tanulnia is kellene az eddigi kormányok hibáiból, mert természetesen valamennyi kormány követett el hibákat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek