Már csak a szombathelyi forduló van hátra a Nyugat-magyarországi Egyetem Szépe verseny elődöntőiből. Eddig a soproni, mosonmagyaróvári, győri és székesfehérvári karokon álltak a zsűri elé a vállalkozó kedvű lányok. Mindegyik városból két lány juthat a döntőbe. Szombathelyen a Hallgatói Önkormányzat a tavalyi diáknapi rendezvénysorozatban szervezte meg a SEK Szépe című versenyt. A SEK három karán április 20-án lesz az elődöntő, majd néhány nappal később, április 28-án, az első rostán túljutott jelentkezők mindegyike már a döntőben verseng majd.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!