A kötelező eredetiség vizsgálat elvégzésére 2010. január elseje és február 19-e között 28 ezer autós összesen 514 millió forintot fizetett be. A pórul járt tulajdonosok április elseje és június 30-a között jelezhetik kárpótlási igényeiket a Nemzeti Közlekedési Hatóság regionális kirendeltségeinél. A benyújtott kérelmeknek tartalmazniuk kell a tulajdonos illetve a jármű adatait. A kérelmet benyújtó autósoknak nyilatkozniuk kell, hogy a megszerzett dokumentumot nem használták fel - tájékoztatott Németh Zsolt, régióigazgató.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!