Csak a kerékpár sérült a szombathelyi balesetben

Megúszta a balesetet az a férfi, aki piros lámpánál tekert át a zebrán a Vörösmarty - Szent Márton út kereszteződésében, Szombathelyen. A zöldön áthajtó Opel sofőrje már nem tudta elkerülni az ütközést, de szerencsére csak a kétkerekű kereke került az autó alá. A KRESZ szerint az elsőbbség a zebrán csak a gyalogosokra vonatkozik, a kerékpárosokra tehát csak akkor, ha leszállnak és tolják a kerékpárt. A mostani esetben pedig a jelzőlámpa is tiltotta a kerékpárosnak az áthaladást.

A kerékpáros (középen) nem, járműve azonban megsérült
Tánczos Mihály
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek