Gyerekeket szállító kisbusz ütközött autóval

Három gyermek és három felnőtt könnyebben megsérült, amikor gyermekeket szállító kisbusz karambolozott csütörtökön délután Celldömölk és Jánosháza között - közölte Puskás Tivadar, az OMSZ Nyugat-dunántúli Regionális Szervezetének vezetője, a helyszíni mentést irányító mentő főorvos - az MTI-vel. Az egyik kereszteződésben a kisbusz nem adta meg az elsőbbséget egy autósnak. A kisbuszban egy celldömölki intézetben gondozott, fogyatékkal élő gyermekek és kísérőik utaztak, közülük öten megsérültek; a személygépkocsiban egy ember sérült meg, valamennyiüket könnyű sérülésekkel szállították kórházba

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek