Átlagosan 10,1 százalékkal emelkedik a gáz ára április elsejétől. Az ÉGÁZ 9, 5 százalékkal növeli a díjat, így a szombathelyi fogyasztóknak az átlagnál kisebb mértékű drágulással kell számolniuk. A közintézményeknek 10,1 százalékkal kell többet fizetniük. A szombathelyi távhő szolgáltatóra nem vonatkozik a változtatás, mert a szabadpiacról szerzik be a gázt. A gáz árát tavaly nyár óta nem a kormány állapítja meg, hanem a szolgáltatók javaslata alapján negyedévente az Energiahivatal.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!